Prenájom techniky – naše služby

Svetelná technika

LIVE využíva inovatívne efektové svetlá Clay Paky, ktoré sa používajú pre fascinujúci a vzrušujúci efekt. Clay Paky je na svetovej úrovni referenčnou značkou v oblasti profesionálnych osvetľovacích systémov. Sú známi po celom svete, pretože zmenili spôsob, ako dať veľkolepej show mimoriadne výkony, fantáziu, rozmanitosť, presné zameranie, homogénosť svetelného lúča a presnosť pohybu .

Zvuková technika L-acoustics

L-acoustics má legendárnu povesť pri vytváraní inovatívnych riešení pre najnáročnejšie požiadavky. Pre ozvučenie vašich akcí používáme špičkový PA a monitorový zvukový systém od firmy  L´Acoustics. Máme v ponuke systém K1, KUDO, KARA, V-DOSC. Podľa vašich požiadaviek vieme zaisťiť ozvučenie akejkoľvek produkcie od hovoreného slova až po veľké koncertné vystúpenia.

Mixážne pulty

Disponujeme sériou špičkových digitálnych aj analógových mixážných pultou svetoznámých značiek – DiGiCo, Midas, Yamaha a ďaľší.

Video technika / LED steny

– projekčné plátna (predná a zadná projekcia)

– projekčná technika až 15 000 ANSI

– plazmové a LED obrazovky

–  LED steny pre veľkolepé doplnenie scény pri koncertoch alebo vystúpeniach pre väčší počet divákov.

Laser Show

Laserová show je populárnym spestrením podujatia. S využitím hmly, dymu alebo vodnej triešte, pri ktorej vznikajú texty, logá, priestorové útvary (2D,3D), ktoré sa môžu pohybovať, meniť tvar a farbu…
Laserová show má široké uplatnenie nielen ako efektná dekorácia tanečnej párty, ale zaručene bude aj nezabudnuteľným vyvrcholením eventu alebo prezentácie nového produktu, na ktorý Vaši hostia tak ľahko nezabudnú. Laserová show je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov. Animované 3D obrazy vznášajúce sa vo vzduchu pri emotívnej hudbe vytvárajú mysteriózne divadlo a nezabudnuteľný zážitok.

Výstavné stánky

Realizácia výstavných stánkov a expozícií na Slovensku i v zahraničí (Česká Republika, Nemecko, Veľká Británia, Rakúsko, Maďarsko ) s dlhoročnými skúsenosťami. Poskytujeme inštaláciu výstavných stánkov na kľúč, čo znamená, že stánok je kompletne vybavený a pripravený pre Vašu prezentáciu. Všetky naše výstavné inštalácie sa opierajú o záruku použitia špičkových technológií a kvalifikovaného personálu.

Lightconverse – vizualizácie

Foto realizmus a rýchlosť.

– Lightconverse ponúka foto-realistické 3D vizualizácie akéhokoľvek typu inštalácie. Funkcie zahŕňajú realisticky vyzerajúce príslušenstvo, fotometrické údaje, gobo vizualizácie, video vstupy, animované objekty a prispôsobiteľné 3D knižnice.

Logistika / TRUCK

Komplexné logistické zázemie. Poskytujeme komplexné služby v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej kamiónovej dopravy. Nákladná doprava je jednou z najčastejšie využívaných foriem prepravy tovaru a jedným z dynamicky sa rozvíjajúcich úsekov hospodárstva. Kamionovú dopravu prevádzkujeme po Slovensku a po celej Európe. Vysoká odborná kvalita poskytovaných služieb je garantovaná moderným, pravidelne obnovovaným vozovým parkom, ale aj dodržiavaním zákonov platných v Slovenskej republike a štátoch Európskej Únie. Všetky ťahače a návesy spĺňajú emisné, bezpečnostné, technicko-prevádzkové ako aj hlukové normy zakotvené v európskych predpisoch známych pod označením EURO 3 – 5 EEV.

Zaujali sme Vás? Neváhajte nás kontaktovať Kontakty