Kvalifikovaný tím profesionálov

ústretový prístup a technické riešenia poďľa vašich predstáv

– laser LIVE je na slovenskom a európskom trhu známa od roku 2000.

– osvetlenie pre koncerty, firemné večierky, športoviská, výstavné stánky, trvalé inštalácie do divadiel, reštaurácií, barov, hotelov, fitnescentier a nočných klubov. Skúsenosti z rôznych výstav na Slovensku a v zahraničí.

– laserová show pre spestrenie podujatia. S využitím hmly, dymu alebo vodnej triešte, pri ktorej vznikajú texty, logá, priestorové útvary (2D,3D), ktoré sa môžu pohybovať, meniť tvar a farbu…

– tvorba  vizualizácií Vašej svetelnej scény.

– sme jedným z popredných technických realizátorov kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, ktoré kompletne technicky zabezpečujeme na „kľúč“ .

– ponúkame LED obrazovky, veľkoplošné projekcie na budovy, projekčné plátna, vodnú stenu. Používame vysokovýkonné projektory, plazmové obrazovky a kamerové systémy na prezentácie a živý prenos počas koncertov, ale i módnych prehliadok, konferencií a pod.

– iluminácia budov, sôch, fontán, ornamenty, či „behajúce“ logá dodajú Vášmu eventu, alebo výstavnému stánku dokonalosť…

 – ponúkame prenájom a predaj techniky.

– zvuková aparatúra line array L´acoustics (V-DOSC a dV-DOSC), klasické reproduktory, RCF, FBT, na dokonalé ozvučenie koncertov, firemných podujatí, plesov, športových akcií, konferencií, ale aj trvalé inštalácie do hotelov, reštaurácií, fitnescentier či nočných klubov.

– zariaďujeme kluby, nočné bary, hotely. Inštalujeme svetlá, zvuk, všetko čo potrebujete, aby sa návštevníci cítili komfortne.

Tomáš Oravec

sound designer

Juraj Suchánek

lights designer

Adam Cziczey

Video LED technician

Michal Chovanec

sound technician

Roman Grančič

head of storekeeper and lights servis

Jozef Karner - Bombon

truck driver

Tomáš Szucz

rigger

"laserLIVE = laserLOVE, laserLIGHT, laserSOUND, laserTRUSS, laserCLIENTs, laserRIGER, laserTRADE, laserTRUCK, laserELECTRIC, laserPEOPLE"

− laser LIVE