about

laserLIVE

Sme spoločnosť z dlhoročnou tradíciou na Slovensku zaoberajúca sa komplexnou realizáciou a technickými riešeniami Vašich podujatí. Spoločnosť laser LIVE vznikla v roku 2000 a postupne si v priebehu 20 rokov vyšliapala cestu od najmenších spoločenských podujatí, až po tie technicky najnáročnejšie. Využívame výhradne len značkové certifikované zariadenia od renomovaných Európskych výrobcov, ktoré spĺňajú náročné technické požiadavky domácich, ale aj svetových interpretov. Dbamé na prísne dodržiavanie všetkých bezpečnostných predpisov a pravidelne školíme obslužný personál. Našimi rukami prešlo veľké množstvo technického personálu, ktorý sa následne uplatnil v konkurenčných spoločnostiach nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

SVETELNÁ TECHNIKA

Naša spoločnosť využíva inovatívne efektové svetlá, ktoré sú použité pre fascinujúci a vzrušujúci efekt. Preto sme sa rozhodli spolupracovať s talianským výrobcom inteligentných svetiel – firmou Clay Paky, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti profesionálnych osvetľovacích systémov.
Efektové svetlá Clay Paky sú známe po celom svete, pretože zmenili spôsob, ako dať veľkolepej show mimoriadne výkony, fantáziu, rozmanitosť v svetelnom dizajne, presné zameranie, homogénosť svetelného lúča a presnosť pohybu. Naši zamestnanci bili školení na prácu priamo talianskými odborníkmi, a preto dokážu vyťažiť maximum z ponúkaného svetelného sortimentu.

ZVUKOVÁ TECHNIKA

L´Acoustics má legendárnu povesť pri vytváraní inovatívnych riešení pre najnáročnejšie požiadavky. Pre ozvučenie vašich podujatí používáme špičkový PA a monitorový zvukový systém od firmy L´Acoustics. Tieto technológie v súčasnej dobe patria medzi najkvalitnejšie na celosvetovom trhu.
Disponujeme sériou špičkových digitálnych a analógových mixážných pultou svetoznámých značiek.
Podujatia sú do detailov pripravované našimi systémovými zvukármi, ktorí prispôsobujú technickú skladbu zvukových systémov priamo na mieru danému priestoru.

VIDEO TECHNIKA

Bežným štandardom je aj využívanie video technológií.
Od malých prezentácií využívajúcich projekčné plátna pre prednú a zadnú projekciu, plazmové a LED obrazovky pre zobrazenie informácií až po veľkolepé LED steny, ktoré doplňujú scénu pri koncertoch alebo vystúpeniach pre väčší počet divákov. V projekčnej technike disponujeme kvalitnými projektormi svietivisťou až 40 000 ANSI, ale aj veľkoplošnými LED obrazovkami s vysokým rozlíšením pre vnútorné aj pre vonkajšie použitie.
Dokážeme zabezpečiť projekčné plátna, ale aj LED steny o veľkosti 100 a viac metrov štvorcových a 3D maping budov a rôznych iných plôch, ktoré naši zákazníci potrebujú pre dané učely využívať.

LASER SHOW

Laserová show je populárnym spestrením podujatia. S využitím hmly, dymu alebo vodnej triešte, pri ktorej vznikajú texty, logá, priestorové útvary (2D,3D), ktoré sa môžu pohybovať, meniť tvar a farbu…
Laserová show má široké uplatnenie nielen ako efektná dekorácia tanečnej párty, ale zaručene bude aj nezabudnuteľným vyvrcholením eventu alebo prezentácie nového produktu, na ktorý Vaši hostia tak ľahko nezabudnú. Laserová show je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov. Animované 3D obrazy vznášajúce sa vo vzduchu pri emotívnej hudbe vytvárajú mysteriózne divadlo a nezabudnuteľný zážitok. Hologramy, rôzne nápisy a logá, to všetko sa dnes dá svetlom zobrazovať prakticky kdekoľvek.

VÝSTAVY A KONFERENCIE

Realizácia výstavných stánkov a expozícií na Slovensku i v zahraničí (Česká Republika, Nemecko, Veľká Británia, Rakúsko, Maďarsko ) s dlhoročnými skúsenosťami. Poskytujeme inštaláciu výstavných stánkov na kľúč, čo znamená, že stánok je kompletne vybavený a pripravený pre Vašu prezentáciu. Všetky naše výstavné inštalácie sa opierajú o záruku použitia špičkových technológií a kvalifikovaného personálu. Zabezpečovali sme konferenčné podujatia pre medzinárodné zoskupenia akými sú UEFA, ba dokonca aj Európska Únia pre ktorú sme po technickej stránke zabezpečili Summit v Bratislave v rámci predsedníctva Európskej únie či 26. kongres OSCE Bratislava 2019. Pre konferencie dodávame tlmočnícke kabíny Audipack z platnou normou (ISO 2603) a digitálne tlmočnícke zariadenia Bosch Integrus.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

SFX
V našom portfoliu služieb nájdete aj mnoho špeciálnych efektov počnúc výkonným plazivým dymom, pyro efektami, až po vysokovýkonné konfetové delá. Disponujeme zariadeniami svetových výrobcov ako: MDG, Magic Fx …
Rigging a Výškové práce
Pre zabezpečenie požadovaného zavesenia konštrukcií v priestore využívame vlastný odborne vyškolený personal a material, ktorý spĺňa všetky bezpečnostné parametere.
Doprava
Dopravu techniky zabezpečujeme pomocou vlastného vozového parku, čím sme nezávislí. K dispozícii máme vozidlá rôznych veľkostí, dodávkami počnúc, kamiónmi končiac. Vozidlá je možné brandovať pre turné a festivalya je možné si ich prenajať aj separátne.

VERÍME, ŽE LEN KVALITNÝ SERVIS A PROFESIONALITA,
TVORIA PRIAMU CESTU K ÚSPECHU!
laserLIVE

VEDELI STE, ŽE

za viac ako 20 rokov našej existencie sme prekonali viacero míľnikov, ktorými sa dnes môžme pochváliť? Napríklad…

10000000

NAJAZDENÝCH KILOMETROV

4000000

ODPRACOVANÝCH HODÍN

60000000

NAŇAHANÝCH KÁBLOV

about
Team

laserLIVE CREW

Veríme v tímovosť a profesionalitu.

800x800_CREW_Lukacs

PETER LUKÁCS

MANAGER
800x800_CREW_Grancic

ROMAN GRANČIČ

HLAVNÝ TECHNIK
800x800_CREW_Komornik

TOMÁŠ KOMORNÍK

ZVUKOVÁ SEKCIA
800x800_CREW_Cziczey

ADAM CZICZEY

VIDEO SEKCIA
Team
Services

NAŠE REFERENCIE

Stojíme za mnohými kvalitnými produkciami a realizáciami na Slovensku a v zahraničí.

TELEVÍZIE

TV Markíza
Lets Dance
Chart show
Farma
Najväčší víťazi
Plaz 33
Hra o Niké
Klamal by som ti?

TV JOJ
MISS 2018
JOJ v meste

TV Nova
25 výročie Tv Nova

KONCERTY A PÁRTY

Anastacia
Papa Roach
Apocaliptica
Limp Bizkit
White sneak
Garbage
Clean Bandit
Suzie Quatro – tour
Al di Meola
Uriah Heep
Roxette
Enrique Iglesias Tour
Paul Von Dike
Armin Only
Karel Gott
30 Sec to Mars
Guns and Roses
Nena
Tubltanka Tour 33
Horkyze slize tour
Marika Gombitova 60
IMT Smile
Janko Lehotský
Pavol Hamel 70“
Janko Lehotský 70“
Krst CD Peter Bič Projekt
Krst CD Kristína
a ďalší

FESTIVALY A PODUJATIA

EDMANIA 2019
Dúbravské hody 2018, 2019
Rock pod kameňom 2017, 2019
Petržalský festival 2019
Silvester v Bratislave 2000 – 2020
Uprissing
Topfest
Cervenik
Pohoda
Žilinské mestské slávnosti
Bratislavská lýra
Bratislavské jazzové dni
Festík
Coca Cola Letná jazda
Medický Ples
Ples Priateľov železníc
Grand Gala Petra Modrovského
Slovak Open

Services
work

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Zrealizovali sme už naozaj mnoho pekných projektov.

SLEDUJTE NÁS ONLINE

Pravidelne publikujeme novinkyna našom Facebooku.

work

KONTAKTUJTE NÁS

Ak máte záujem o cenovú ponuku, alebo sa nás chcete čokoľvek opýtať nechajte nám odkaz: